Pobeda niškog „Radničkog“ nad „Čukaričkim“ u Beogradu!

Fudbaleri Radničkog slavili su na gostovanju ekipi Čukaričkog na Banovom Brdu rezultatom 0:1. Strelac gola za niškog superligaša bio je Miloš Trifunović, igrao se trideset i šesti minut.

Čukarički-Radnicki1

Fudbaleri Radničkog po prvi put su pobedili ekipu Čukaričkog na gostovanju, uspeli su izabranici Milana Rastavca da razbiju seriju od dva nerešena ishoda na strani i po prvi put upišu pobedu na stadionu Brđana. Gol za Radnički postigao je Miloš Trifunović u 36. minutu kada je Đuričković poslao loptu do Trifunovića koji je ljutito raspalio po lopti i poslao je u nebranjeni deo mreže Stevanovića.

U nastavku se domaći tim željan poravnanja rezultata skoncentrisao na napad, a Radnički se uspešno branio i odbranio stečeno vođstvo pa se pred derbi Južne pruge vraćaju u Niš sa zlata vredna tri boda.